Monitor Xiaomi A27Ui EU 4K , IPS, 3840x2160, 60Hz, 6 ms
Redna cena 329,00 €.Prihranite 39,13 €(12%).Najnižja cena: 289,87€
289,87 €
Cena brez DDV : 237,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Barva | črna |
Podroben opis
Xiaomi 4K monitor A27Ui ponuja izjemno jasnost z UHD ločljivostjo 3840 x 2160 in IPS zaslonom. Širok kot gledanja 178° ohranja barve in kontrast, podpora za HDR10 pa prinaša globlje kontraste in bogate podrobnosti. Za profesionalce nudi 1,07 milijarde barv, 100 % sRGB pokritost in barvno natančnost DE
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2234472 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2234472.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Namen monitorja dodatno | in domača raba |
| Priključki | x1 DP, x2 USB 2.0, x2 HDMI, x1 audio, x1 USB-C in x1 DC. |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 360 nitov |
| Kontrast | 1200:1 |
| Odzivni čas | 6 ms |
| Vidni kot | 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 milijarde barv in 100-odstotna pokritost sRGB |
| Nastavljivost zaslona | Nastavljiv naklon : naprej 5°/nazaj 21° |
| VESA standard | 75 mm × 75 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 613 x 185 x 511 mm |
| Teža | 5,5 kg |
| Priloženo | 1 x HDMI kabel, 1 x USB-C kabel, 1 x napajalni kabel, 1 x dokumentacija |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.195,60 € Akcijska cena:1.001,38 € Razrezana cena: 84 x 16,85 € 1.195,60 € ali 84 x 16,85 € Najnižja cena: 1.001,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 591,92 € Akcijska cena:549,77 € Razrezana cena: 72 x 10,41 € 591,92 € ali 72 x 10,41 € Najnižja cena: 549,77€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 245,98 € Akcijska cena:225,81 € Razrezana cena: 24 x 11,04 € 245,98 € ali 24 x 11,04 € Najnižja cena: 225,81€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 184,32 € Akcijska cena:171,20 € Razrezana cena: 12 x 16,07 € 184,32 € ali 12 x 16,07 € Najnižja cena: 171,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.000,40 € Akcijska cena:803,74 € Razrezana cena: 84 x 13,53 € 1.000,40 € ali 84 x 13,53 € Najnižja cena: 803,74€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 439,91 € Akcijska cena:408,59 € Razrezana cena: 48 x 10,78 € 439,91 € ali 48 x 10,78 € Najnižja cena: 408,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,99 € Akcijska cena:342,99 € Razrezana cena: 36 x 11,61 € 349,99 € ali 36 x 11,61 € Najnižja cena: 342,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.018,70 € Akcijska cena:935,17 € Razrezana cena: 84 x 15,74 € 1.018,70 € ali 84 x 15,74 € Najnižja cena: 935,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













