Monitor Xiaomi Mini LED G Pro 27i EU gaming, 2560x1440, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Redna cena 379,00 €.Prihranite 45,65 €(12%).Najnižja cena: 333,35€
333,35 €
Cena brez DDV : 273,24€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
Podroben opis
Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i – Izjemna natančnost in hitrost za resne gamerje Potopite se v vrhunsko igralno izkušnjo. Ta 27-palčni monitor združuje mini LED tehnologijo z visoko ločljivostjo in osveževanjem, ki omogoča izjemno gladko sliko brez zamikov. Ne glede na to, ali ste tekmovalni igralec ali navdušenec nad vizualno popolnostjo, bo Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i dvignil vaše igranje na višji nivo!
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2001205 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2001205.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | HDMI x2, DP x2 , Avdio vrata x1 |
| Tip matrike | QHD |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (TYP) |
| Vidni kot | 178 |
| Hitrost osveževanja | 180Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 milijarde barv |
| Nastavljivost zaslona | Naprej 5°+2 / Nazaj 21°±2 |
| VESA standard | 75 mm x 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 613,35 mm x 169,45 mm x 526,5 mm |
| Teža | 6,8 kg |
| Priloženo | DP kabel x1, Napajalnik x1, Osnovni nosilec x1, Uporabniški priročnik x1 |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 241,99 € Akcijska cena:237,15 € Razrezana cena: 24 x 11,58 € 241,99 € ali 24 x 11,58 € Najnižja cena: 237,15€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 963,80 € Akcijska cena:698,33 € Razrezana cena: 84 x 11,75 € 963,80 € ali 84 x 11,75 € Najnižja cena: 698,33€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 136,99 € Akcijska cena:134,25 € Razrezana cena: 12 x 12,59 € 136,99 € ali 12 x 12,59 € Najnižja cena: 134,25€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.464,00 € Akcijska cena:1.343,95 € Razrezana cena: 84 x 22,62 € 1.464,00 € ali 84 x 22,62 € Najnižja cena: 1.343,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 89,99 € Akcijska cena:88,19 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 89,99 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 130,00 € Akcijska cena:112,00 € Razrezana cena: 12 x 10,52 € 130,00 € ali 12 x 10,52 € Najnižja cena: 112,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 508,73 € Akcijska cena:472,50 € Razrezana cena: 60 x 10,36 € 508,73 € ali 60 x 10,36 € Najnižja cena: 472,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 79,99 € Akcijska cena:78,39 € Razrezana cena: 6 x 14,37 € 79,99 € ali 6 x 14,37 € Najnižja cena: 78,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 













