Napajalnik HP AC 230 W Smart 4,5
Redna cena 89,23 €.Prihranite 5,50 €(6%).Najnižja cena: 83,73€
83,73 €
Cena brez DDV : 68,63€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Podroben opis
Izkoristite moč za zanesljivo in učinkovito polnjenje visoko zmogljivih prenosnikov. Ta premišljeno zasnovan polnilec s priključkom 4,5 mm in močjo do 230 W je preizkušen z napravami HP, da zagotavlja varno napajanje tudi pri najzahtevnejšem delu.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vrsta dodatka | Napajalniki |
| Vrsta dodatka dodatno | 11,8 A; 19,5V; 230W |
| Osnovne informacije | primeren za ZBook Power, Studio, Fury 16, Create |
| Dodatne informacije | 4,5 mm AC |
| Teža | 635g |
| Mere (Š x V x G) | 180 x 88 x 25,4 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 35,38 € Akcijska cena:34,58 € 35,38 € ali Najnižja cena: 34,58€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 29,99 € Akcijska cena:25,96 € 29,99 € ali Najnižja cena: 25,96€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 61,39 € Akcijska cena:52,82 € Razrezana cena: 3 x 17,67 € 61,39 € ali 3 x 17,67 € Najnižja cena: 52,82€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 22,52 € Akcijska cena:22,01 € 22,52 € ali Najnižja cena: 22,01€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 49,99 € Akcijska cena:36,62 € 49,99 € ali Najnižja cena: 36,62€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 34,80 € Akcijska cena:32,66 € 34,80 € ali Najnižja cena: 32,66€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



