OLED TV SAMSUNG 83S95F
4.317,92 €
Cena brez DDV : 3.539,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
Podroben opis
Pripravite se na neprekosljivo in resnično monumentalno vizualno doživetje z Samsung OLED TV QE83S95FAEXXH. Ta izjemen 210 cm (83-palčni) televizor prinaša revolucionarno tehnologijo QD-OLED (OLED s kvantnimi pikami), ki združuje popolno črnino in neskončen kontrast OLED zaslonov z neverjetno svetlostjo in milijardo živahnih barv, ki jih omogočajo kvantne pike. Vsak piksel se prižge samostojno, kar ustvarja izjemno natančnost, realističnost in globino, ki vas bo pustila brez sape. Zmogljiv Nevronski kvantni procesor 4K in napredna tehnologija Quantum HDR OLED+ optimizirata vsak prizor v realnem času, kar zagotavlja neverjetne podrobnosti, realistične svetlobne poudarke in sence. Ne glede na to, ali gledate najnovejše filmske uspešnice, igrate najzahtevnejše igre z izjemno nizkim vhodnim zamikom in visoko hitrostjo osveževanja, ali pretakate vsebine, boste uživali v kristalno čisti sliki in tekočem delovanju. Object Tracking Sound (OTS) zagotavlja dinamičen zvok, ki se premika z gibanjem na zaslonu, medtem ko izjemno tanek dizajn LaserSlim in napredne pametne funkcije zaokrožujejo to neprekosljivo televizijsko izkušnjo. To ni zgolj televizor, to je umetniško delo, ki preoblikuje vašo zabavo.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe83s95faexxh-energylabel.pdf |
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe83s95faexxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 210 cm (83") |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | do 165Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Self-illuminating pixels, Ultra Viewing Angle |
| Sistem zvočnikov | 70W, 4.2.2CH |
| Zvok | Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 4 x HDMI, 3 x USB-A, 1 x USB-C, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | HbbTV 2.0.4 |
| Daljinski upravljalnik | TM2560E (EU 5 country)(XU,ZT +TM1240A), TM2360E(except 5 country) |
| Teža | 51.9 kg (s stojalom), 38.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1844.2 x 1123.4 x 303.7 mm |
| Mere brez stojala | 1844.2 x 1056.8 x 12.6 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | GRAPHITE BLACK |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24M |
Sorodni izdelki
Redna cena: 389,00 € Akcijska cena:270,19 € Razrezana cena: 24 x 13,19 € 389,00 € ali 24 x 13,19 € Najnižja cena: 270,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 3.799,00 € Akcijska cena:3.039,20 € Razrezana cena: 84 x 49,54 € 3.799,00 € ali 84 x 49,54 € Najnižja cena: 3.039,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 499,00 € Akcijska cena:410,80 € Razrezana cena: 48 x 10,84 € 499,00 € ali 48 x 10,84 € Najnižja cena: 410,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:651,86 € Razrezana cena: 84 x 10,98 €
651,86 €
ali 84 x 10,98 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.606,04 € Razrezana cena: 84 x 26,18 €
1.606,04 €
ali 84 x 26,18 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.435,29 € Razrezana cena: 84 x 24,16 €
1.435,29 €
ali 84 x 24,16 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 799,91 € Akcijska cena:790,56 € Razrezana cena: 84 x 13,32 € 799,91 € ali 84 x 13,32 € Najnižja cena: 790,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 499,00 € Akcijska cena:399,20 € Razrezana cena: 48 x 10,52 € 499,00 € ali 48 x 10,52 € Najnižja cena: 399,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









