Monitor HP E32k G5 80 cm (31,5'') 4K UHD, IPS 16:9, USB-C 65W, nastavljiv
Blagovna znamka: HP
Redna cena 582,66 €.Prihranite 41,48 €(7%).Najnižja cena: 541,18€
541,18 €
Cena brez DDV : 443,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Monitor HP E32k G5 4K USB-C, ki je edinstveno zasnovan za zagotavljanje neverjetnih vizualnih podob in razširjene prilagodljivosti, na novo definira natančnost, tako da ni ničesar med vami in vašimi najboljšimi. Elegantno oblikovan z mislijo na vaše udobje in planet, je ta zaslon 4K močan vir produktivnosti.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c08310347 |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1339168_SL.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1339168.svg |
| Velikost zaslona | 80,01 cm (31,5'') |
| Velikost zaslona dodatno | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | UHD 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 15 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x DP 1.4, 1x HDMI 2.0, 2x USB Type-C (1x napajanje do 65W, 1x napajanje do 15W), 3x USB-A (1x napajan), 1x RJ-45 |
| Tip matrike | IPS Black, nebleščeč |
| Svetilnost | max 350cd/m2 |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Odzivni čas | 5ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,18 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | do 1,07 miljarde barv, 99% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 x 100 mm z priloženim adapterjem |
| Barva | ekran črn, stojalo srebrno |
| Energijski razred | G, 32kWh/1000h, 210 W (največ), 39 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 71,4 x 60,34 x 22,7 cm |
| Mere brez stojala | 71,4 x 42,12 x 4,7 cm |
| Teža | 8,4 kg |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR |
| Priloženo | napajalni kabel (1,8m), USB 3.2 C-C kabel dolžine 1m |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | priporočamo dodatno garancijo na 5 let (U0J15E) |
Sorodni izdelki
Redna cena: 1.256,60 € Akcijska cena:1.040,90 € Razrezana cena: 84 x 17,52 € 1.256,60 € ali 84 x 17,52 € Najnižja cena: 1.040,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 169,99 € Akcijska cena:166,59 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 169,99 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 225,70 € Akcijska cena:179,19 € Razrezana cena: 12 x 16,82 € 225,70 € ali 12 x 16,82 € Najnižja cena: 179,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 134,20 € Akcijska cena:88,28 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 134,20 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 585,60 € Akcijska cena:388,69 € Razrezana cena: 48 x 10,26 € 585,60 € ali 48 x 10,26 € Najnižja cena: 388,69€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 69,99 € Akcijska cena:68,59 € Razrezana cena: 6 x 12,71 € 69,99 € ali 6 x 12,71 € Najnižja cena: 68,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 309,06 € Akcijska cena:280,17 € Razrezana cena: 24 x 13,68 € 309,06 € ali 24 x 13,68 € Najnižja cena: 280,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 936,80 € Akcijska cena:870,10 € Razrezana cena: 84 x 14,64 € 936,80 € ali 84 x 14,64 € Najnižja cena: 870,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

















