Monitor HP Series 5 27 FHD - 527da, (27'') FHD IPS 16:9, 300 nit, zvočniki
Blagovna znamka: HP
Redna cena 178,71 €.Prihranite 12,73 €(7%).Najnižja cena: 165,98€
165,98 €
Cena brez DDV : 136,05€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
S tem 27-palčnim FHD monitorjem HP Series 5 si privoščite cel dan projektov, sestankov in več. Njegova elegantna oblika dopolnjuje vsak delovni prostor, medtem ko čudovit zaslon, nastavljivo stojalo in vgrajena dvojna zvočnika dvignejo vašo produktivnost na naslednjo raven.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09073623 |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2195056_SL.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2195056.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | IPS, LCD, 300 nit, Edge-lit |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16 : 9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 100 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2x 2W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x VGA, 2x HDMI 1.4, 1 x 3.5 mm audio vhod, 1 x 3.5 mm audio izhod |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1500 : 1 (statični), 8.000.000 : 1 (dinamični) |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,3114 mm x 0,3114 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | barvni gamut NTSC, 72% |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +25° |
| VESA standard | NE |
| Barva | monitor: črna, stojalo: kovinsko siva |
| Energijski razred | D 17 kWh/1000h, 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 60,79 x 35,6 x 3,42 cm |
| Mere brez stojala | 60,79 x 50,03 x 21,22 cm |
| Teža | 4,22 kg (brez stojala 2,87 kg) |
| Dodatne informacije | standardi TCO, EPEAT Gold , ENERGY STAR , CE ; standardna varnostna reža, nizka morda svetloba (LBL) |
| Priloženo | HDMI kabel, napajalni kabel, napajalnik, komplet dokumentov |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 299,99 € Akcijska cena:293,99 € Razrezana cena: 24 x 14,36 € 299,99 € ali 24 x 14,36 € Najnižja cena: 293,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 300,60 € Akcijska cena:275,94 € Razrezana cena: 24 x 13,48 € 300,60 € ali 24 x 13,48 € Najnižja cena: 275,94€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 134,20 € Akcijska cena:88,28 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 134,20 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 89,99 € Akcijska cena:88,19 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 89,99 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 256,20 € Akcijska cena:202,91 € Razrezana cena: 12 x 19,07 € 256,20 € ali 12 x 19,07 € Najnižja cena: 202,91€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 449,99 € Akcijska cena:440,99 € Razrezana cena: 48 x 11,63 € 449,99 € ali 48 x 11,63 € Najnižja cena: 440,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 244,00 € Akcijska cena:176,56 € Razrezana cena: 12 x 16,63 € 244,00 € ali 12 x 16,63 € Najnižja cena: 176,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











