Monitor HP Series 5 Pro 23.8 FHD - 524da FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 300nit, 16:9, zvočniki
Blagovna znamka: HP
Redna cena 150,55 €.Prihranite 10,73 €(7%).Najnižja cena: 139,82€
139,82 €
Cena brez DDV : 114,61€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Z monitorjem HP Series 5 Pro 23,8" FHD lahko svoj delovni dan še bolje izkoristite. S prefinjeno vizualno jasnostjo in prilagodljivim udobjem, ki sta vgrajena v elegantno in sodobno zasnovo, ustvarite nastavitev, ki ustreza vašemu načinu dela, ne glede na to, kje delate.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09073622&search=524da |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2202269_SL.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2202269.pdf |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Velikost zaslona dodatno | IPS LCD, Edge-lit osvetlitev |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 10 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 2 x 2 W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1 x 3.5 mm Audio vhod, 1 x 3.5 mm Audio izhod |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 300 nitov |
| Kontrast | 10000000 : 1 dinamično (zaslon), 1500:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (s spremenjeno frekvenco) |
| Velikost pike | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijonov, 100% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | po višini 10 cm |
| VESA standard | ne |
| Barva | ekran črn, podstavek: kovinsko siv |
| Energijski razred | E, 15 kWh/1000h, , 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 53,58 x 50,32 x 18,95 cm |
| Mere brez stojala | 53,58 x 31,56 x 3,4 cm |
| Teža | Teža s stojalom: 3,52 kg; (teža brez stojala: 2,22 kg) |
| Dodatne informacije | Energy Star, odprtina za varnostno ključavnico |
| Priloženo | kabel HDMI, garancijska kartica, napajalni kabel (AC), komplet dokumentov |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 329,40 € Akcijska cena:231,90 € Razrezana cena: 24 x 11,33 € 329,40 € ali 24 x 11,33 € Najnižja cena: 231,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.464,00 € Akcijska cena:1.343,95 € Razrezana cena: 84 x 22,62 € 1.464,00 € ali 84 x 22,62 € Najnižja cena: 1.343,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 439,20 € Akcijska cena:403,19 € Razrezana cena: 48 x 10,63 € 439,20 € ali 48 x 10,63 € Najnižja cena: 403,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 176,90 € Akcijska cena:117,27 € Razrezana cena: 12 x 10,99 € 176,90 € ali 12 x 10,99 € Najnižja cena: 117,27€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 292,19 € Akcijska cena:268,24 € Razrezana cena: 24 x 13,09 € 292,19 € ali 24 x 13,09 € Najnižja cena: 268,24€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 585,60 € Akcijska cena:388,69 € Razrezana cena: 48 x 10,26 € 585,60 € ali 48 x 10,26 € Najnižja cena: 388,69€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 379,00 € Akcijska cena:333,35 € Razrezana cena: 36 x 11,27 € 379,00 € ali 36 x 11,27 € Najnižja cena: 333,35€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.586,00 € Akcijska cena:988,20 € Razrezana cena: 84 x 16,63 € 1.586,00 € ali 84 x 16,63 € Najnižja cena: 988,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 







