Monitor HP Series 7 Pro 27 4K Thunderbolt 4 - 727pk
Blagovna znamka: HP
Redna cena 695,06 €.Prihranite 49,49 €(7%).Najnižja cena: 645,57€
645,57 €
Cena brez DDV : 529,16€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Ustvarite delo, ki vzbuja strahospoštovanje, z resnično čistostjo. 27-palčni monitor HP 4K Thunderbolt 4 pomaga osvetliti vaše ideje v popolnoma umerjeni paleti osupljivih barv. Zahvaljujoč temu visoko zmogljivemu zaslonu preživite največjo večopravilnost.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c08893147 |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1890503_SL.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1890503.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | IPS Black, Anti-glare |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje, 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 15 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | poslovni |
| Priključki | 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, 1x RJ-45 |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | max 400 cd/m2 |
| Kontrast | 2000:1 statični, 8M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,15 mm |
| Vidni kot | 178° 178° |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | do 1,07 miljarde; 100% sRGB; 98% Display P3 |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 x 100 mm, nosilec priložen |
| Barva | zaslona črna, podloga stojala srebrna |
| Energijski razred | F, 26 kWh/1000h, 42 W (največ), 26 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 61,34 x 22,52 x 54,05 cm |
| Mere brez stojala | 61,34 x 7,45 x 35,4 cm |
| Teža | 6,5 kg |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Priloženo | Thunderbolt kabel, DisplayPort kabel; HDMI kabel; 1 USB Type-C na Type-A cable; napajalni kabel, VESA adapter |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 291,87 € Akcijska cena:271,10 € Razrezana cena: 24 x 13,24 € 291,87 € ali 24 x 13,24 € Najnižja cena: 271,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.195,60 € Akcijska cena:1.001,38 € Razrezana cena: 84 x 16,85 € 1.195,60 € ali 84 x 16,85 € Najnižja cena: 1.001,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 289,99 € Akcijska cena:284,19 € Razrezana cena: 24 x 13,87 € 289,99 € ali 24 x 13,87 € Najnižja cena: 284,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 241,99 € Akcijska cena:237,15 € Razrezana cena: 24 x 11,58 € 241,99 € ali 24 x 11,58 € Najnižja cena: 237,15€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 169,99 € Akcijska cena:166,59 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 169,99 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 559,99 € Akcijska cena:548,79 € Razrezana cena: 72 x 10,40 € 559,99 € ali 72 x 10,40 € Najnižja cena: 548,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 378,20 € Akcijska cena:263,52 € Razrezana cena: 24 x 12,90 € 378,20 € ali 24 x 12,90 € Najnižja cena: 263,52€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 195,20 € Akcijska cena:163,38 € Razrezana cena: 12 x 15,31 € 195,20 € ali 12 x 15,31 € Najnižja cena: 163,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











