Monitor LG 27 27UP650K-W UltraFine, IPS, 3840x2160, 2x HDMI, DP
Brezplačna dostava
Blagovna znamka: LG
263,52
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
27UP650K-W.AEU
LG
Monitorji
Novo
3L
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka LG
Ločljivost zaslona 3840 X 2160
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
Specifikacijehttps://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2184363.pdf
Specifikacijehttps://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2184363_SL.pdf
Velikost zaslona68,58 cm (27,0")
Ločljivost3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno16:9
Nastavljiv po višiniDa
Zaslon na dotikNe
ZvočnikiDa
Zvočniki dodatno5W x2
Ukrivljen zaslonNe
Prilagodljivo osveževanjeBrez
Namen monitorjaPoslovni
Priključki2x HDMI, DP
Tip matrikeIPS
Svetilnost400 cd/m²
Kontrast1200:1
Odzivni čas5ms
Velikost pike/
Vidni kot178º (R/L), 178º (U/D)
Hitrost osveževanjaMaks. 60 Hz
Število barv in barvni gamutDCI-P3 95% (CIE1976)
Nastavljivost zaslonaVišina, pivot, nagib
VESA standard100 x 100 mm
BarvaSrebrna
Energijski razredF
Mere (Š x V x G)613.5 x 569.3 x 239.3 mm
Mere brez stojala613.5 x 363.5 x 45.4 mm