Monitor HP Series 7 Pro 27 QHD Thunderbolt 4 - 727pu
Blagovna znamka: HP
Redna cena 606,78 €.Prihranite 43,20 €(7%).Najnižja cena: 563,58€
563,58 €
Cena brez DDV : 461,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | HP |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
Podroben opis
Oglejte si, kako vaše svetle ideje postanejo briljantne. 27-palčni monitor QHD Thunderbolt 4 HP združuje osupljive barve z brezhibno povezljivostjo, ki vam pomaga na novo predstavljati vaš ustvarjalni proces. Ohranite svojo vizijo izostreno z jasnimi vizualnimi elementi na sprednji strani zaslona in zmogljivimi možnostmi večopravilnosti.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c08949492 |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1887614_SL.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1887614.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | IPS Black, Anti-glare |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 15 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | poslovni |
| Priključki | 1x USB TYPE-C (Thundebolt), 2x DisplayPort 1.4, 2x Type-C do 15W), 5x USB Type-A (7,5W), 1x HDMI 2.0, RJ-45 |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | max 400 cd/m2 |
| Kontrast | 2000:1 statični, 10M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,23 mm |
| Vidni kot | 178° 178° |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | do 1,07 miljarde; 100% sRGB; 98% Display P3 |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | zaslona črna, podloga stojala srebrna |
| Energijski razred | F, 26 kWh/1000h, 210 W (največ), 41 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 61,34 x 54,5 x 22,52 cm |
| Mere brez stojala | 61,34 x 35,4 x 7,45 cm |
| Teža | 7 kg |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Priloženo | Thunderbolt kabel, DisplayPort kabel; HDMI kabel; 1 USB Type-C na Type-A cable; napajalni kabel, VESA adapter |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 254,99 € Akcijska cena:234,08 € Razrezana cena: 24 x 11,43 € 254,99 € ali 24 x 11,43 € Najnižja cena: 234,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.195,60 € Akcijska cena:1.001,38 € Razrezana cena: 84 x 16,85 € 1.195,60 € ali 84 x 16,85 € Najnižja cena: 1.001,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 364,29 € Akcijska cena:334,42 € Razrezana cena: 36 x 11,30 € 364,29 € ali 36 x 11,30 € Najnižja cena: 334,42€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:426,90 € Razrezana cena: 48 x 11,26 € 549,00 € ali 48 x 11,26 € Najnižja cena: 426,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 321,99 € Akcijska cena:315,55 € Razrezana cena: 36 x 10,69 € 321,99 € ali 36 x 10,69 € Najnižja cena: 315,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 658,13 € Akcijska cena:604,16 € Razrezana cena: 84 x 10,17 € 658,13 € ali 84 x 10,17 € Najnižja cena: 604,16€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 298,74 € Akcijska cena:277,47 € Razrezana cena: 24 x 13,53 € 298,74 € ali 24 x 13,53 € Najnižja cena: 277,47€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 585,60 € Akcijska cena:388,69 € Razrezana cena: 48 x 10,26 € 585,60 € ali 48 x 10,26 € Najnižja cena: 388,69€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











