Monitor LG 27" 27US500-W UltraFine, IPS, 3840x2160, 2x HDMI, DP, bel
Blagovna znamka: LG
Redna cena 256,20 €.Prihranite 53,29 €(21%).Najnižja cena: 202,91€
202,91 €
Cena brez DDV : 166,32€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | LG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
LG 27US500-W.AEU je 27-palčni 4K UHD monitor z IPS zaslonom, ki zagotavlja izjemno kakovost slike z zivahnimi barvami in širokimi koti gledanja. Zaslon ponuja ločljivost 3840 x 2160 in osvezevalno frekvenco 60 Hz, kar omogoča tekoce premike pri vsakodnevni uporabi in gledanju vsebin z vecjo hitrostjo gibanja. Zaslon pokriva 90 % barvnega prostora DCI-P3 in podpira HDR10, kar omogoča realistično in zivahno sliko. Monitor ponuja odzivni cas 5 ms (GtG pri nastavitvi Faster), kar zagotavlja tekoce premike pri vsakodnevni uporabi. Ergonomsko stojalo omogoča nastavljanje nagiba, monitor pa podpira tudi VESA montazo 100 x 100 mm za montazo na steno ali prilagodljiv nosilec.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2051337.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2051337_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 2x HDMI, DP |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | typ.: 300 cd/m², min.: 240 cd/m² |
| Kontrast | typ.: 1000:1, min.: 700:1 |
| Odzivni čas | 5ms (GtG at Faster) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178º (R/L), 178º (U/D) |
| Hitrost osveževanja | maks. 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | DCI-P3 90% (CIE1976) |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Bela (črn okvir) |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 613.5 x 454.7 x 214.9 mm |
| Mere brez stojala | 613.5 x 363.5 x 45.4 mm |
| Teža | 5,5 kg |
| Dodatne informacije | HDR 10 |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 164,70 € Akcijska cena:112,00 € Razrezana cena: 12 x 10,52 € 164,70 € ali 12 x 10,52 € Najnižja cena: 112,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 849,99 € Akcijska cena:832,99 € Razrezana cena: 84 x 14,02 € 849,99 € ali 84 x 14,02 € Najnižja cena: 832,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 219,99 € Akcijska cena:215,59 € Razrezana cena: 24 x 10,55 € 219,99 € ali 24 x 10,55 € Najnižja cena: 215,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 341,60 € Akcijska cena:276,70 € Razrezana cena: 24 x 13,53 € 341,60 € ali 24 x 13,53 € Najnižja cena: 276,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:447,98 € Razrezana cena: 48 x 11,81 € 549,00 € ali 48 x 11,81 € Najnižja cena: 447,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 268,40 € Akcijska cena:205,55 € Razrezana cena: 24 x 10,06 € 268,40 € ali 24 x 10,06 € Najnižja cena: 205,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 144,99 € Akcijska cena:142,09 € Razrezana cena: 12 x 13,34 € 144,99 € ali 12 x 13,34 € Najnižja cena: 142,09€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 963,80 € Akcijska cena:698,33 € Razrezana cena: 84 x 11,75 € 963,80 € ali 84 x 11,75 € Najnižja cena: 698,33€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



