Monitor LG 34 34WR55QK-B UltraWide ukrivljen, VA, 3440x1440, 2x HDMI, DP, USB C
Blagovna znamka: LG
Redna cena 341,60 €.Prihranite 64,90 €(19%).Najnižja cena: 276,70€
276,70 €
Cena brez DDV : 226,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | LG |
| Ločljivost zaslona | 3440 X 1440 |
Podroben opis
LG 34WR55QK-B.AEU je 34-palčni ukrivljen UltraWide monitor, zasnovan za vse, ki iščete več prostora, boljšo preglednost in večjo učinkovitost pri delu ali zabavi. S svojo ločljivostjo WQHD (3440 × 1440) in razmerjem stranic 21:9 nudi širši pogled kot klasični monitorji, kar omogoča udobno delo z več odprtimi okni hkrati brez potrebe po dodatnem zaslonu. Ukrivljenost zaslona vas še bolj potopi v dogajanje, bodisi pri delu, gledanju filmov ali igranju iger. Za gladko izkušnjo poskrbita osveževalna frekvenca 100 Hz in odzivni čas 5 ms, ki zmanjšujeta zameglitev gibanja, medtem ko tehnologiji HDR10 in sRGB 99 % poskrbita za živahne, naravne in natančne barve. Zahvaljujoč funkcijam Reader Mode in Flicker Safe so dolge ure pred zaslonom prijaznejše do vaših oči. Monitor je opremljen z bogatim naborom priključkov: 2× HDMI, DisplayPort 1.4, USB-C z napajanjem do 65 W ter USB 3.0 vhodi, kar omogoča preprosto povezovanje naprav in celo polnjenje prenosnika preko enega samega kabla. Ergonomsko stojalo z nastavitvijo višine in nagiba omogoča prilagoditev po meri, VESA podpora pa enostavno montažo na steno.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2075572.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2075572_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1800R |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB-C (65 W), USB hub |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | typ.: 3000:1, min.: 1500:1 |
| Odzivni čas | 5ms (GtG at Faster) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | sRGB 99% (CIE1931) |
| Nastavljivost zaslona | Nagib, višina |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 809 x 568.3 x 260 mm (Up) 809 x 458.3 x 260 mm |
| Mere brez stojala | 809 x 358.9 x 91.5 mm |
| Teža | 6,9 kg |
| Dodatne informacije | HDR10 |
| Priloženo | Kabel HDMI, USB-C |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 510,07 € Akcijska cena:473,76 € Razrezana cena: 60 x 10,38 € 510,07 € ali 60 x 10,38 € Najnižja cena: 473,76€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,00 € Akcijska cena:320,18 € Razrezana cena: 36 x 10,83 € 349,00 € ali 36 x 10,83 € Najnižja cena: 320,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 292,80 € Akcijska cena:230,58 € Razrezana cena: 24 x 11,28 € 292,80 € ali 24 x 11,28 € Najnižja cena: 230,58€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,99 € Akcijska cena:342,99 € Razrezana cena: 36 x 11,61 € 349,99 € ali 36 x 11,61 € Najnižja cena: 342,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.464,00 € Akcijska cena:1.343,95 € Razrezana cena: 84 x 22,62 € 1.464,00 € ali 84 x 22,62 € Najnižja cena: 1.343,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 231,80 € Akcijska cena:181,83 € Razrezana cena: 12 x 17,10 € 231,80 € ali 12 x 17,10 € Najnižja cena: 181,83€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 634,40 € Akcijska cena:520,45 € Razrezana cena: 60 x 11,39 € 634,40 € ali 60 x 11,39 € Najnižja cena: 520,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 848,99 € Akcijska cena:832,01 € Razrezana cena: 84 x 14,01 € 848,99 € ali 84 x 14,01 € Najnižja cena: 832,01€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



