Monitor LG 34 34U511A-B UltraWide, IPS, 2560x1080, HDMI, DP
Blagovna znamka: LG
Redna cena 329,40 €.Prihranite 97,50 €(30%).Najnižja cena: 231,90€
231,90 €
Cena brez DDV : 190,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | LG |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1080 |
Podroben opis
LG 34U511A-B ponuja širok 34-palčni UltraWide zaslon z razmerjem stranic 21:9 in visokim oceanskim vidnim kotom IPS panela, ki omogoča jasen in naraven prikaz barv iz skoraj vsakega kotu gledanja ter več prostora za delo z več aplikacijami ali večjim dokumentom hkrati, kar znatno poveča produktivnost v primerjavi s klasičnimi monitorji. Z ločljivostjo 2560 × 1080 (WFHD) in 100 Hz osveževalno frekvenco zaslon zagotavlja gladko prikazovanje vsebin, medtem ko napredna funkcija DisplayHDR 400 izboljša svetlost, kontrast in podrobnosti HDR vsebin za bolj dinamično vizualno izkušnjo. IPS panel pokriva približno 99 % sRGB barvnega prostora, kar pomeni živahne in realistično prikazane barve, ki so idealne za vsakodnevno uporabo, multimedijo ali delo z več okni hkrati. Monitor vključuje tudi tehnologije za udobnejše gledanje, kot sta Reader Mode, ki prilagaja ton barv in svetlost za zmanjšanje utrujenosti oči pri daljši uporabi, in Flicker Safe, ki zmanjšuje nevidno trepetanje slike. Za še bolj tekočo vizualno izkušnjo monitor uporablja tudi Dynamic Action Sync in 1 ms MBR, ki pomagata zmanjšati zamegljenost gibanja pri hitrem premikanju na zaslonu. Elegantna in skoraj brezrobna oblika ter možnost nagibnega stojala omogočata udobno prilagoditev, kompatibilnost z VESA 100 × 100 montažo pa omogoča prilagoditev postavitve. Priključki HDMI in DisplayPort omogočajo hitro povezovanje z različnimi napravami, medtem ko dodatna funkcija Dual Controller omogoča upravljanje dveh naprav z isto tipkovnico in miško. LG 34U511A-B je odlična izbira za tiste, ki želijo panoramski UltraWide zaslon z odličnim razmerjem med zmogljivostjo, udobjem in elegantnim dizajnom – odličen spremljevalec tako za delo kot za zabavo.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2322588.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2322588_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1080 ( UWFHD ) |
| Ločljivost dodatno | 21:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178º (R/L), 178º (U/D) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | sRGB 99% (CIE1931) |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 816.5 x 486.7 x 220.0 mm |
| Mere brez stojala | 816.5 x 365.3 x 45.5 mm |
| Teža | 7,6 kg |
| Dodatne informacije | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 790,45 € Akcijska cena:725,63 € Razrezana cena: 84 x 12,22 € 790,45 € ali 84 x 12,22 € Najnižja cena: 725,63€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.561,60 € Akcijska cena:1.133,14 € Razrezana cena: 84 x 19,07 € 1.561,60 € ali 84 x 19,07 € Najnižja cena: 1.133,14€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,29 € Akcijska cena:470,28 € Razrezana cena: 60 x 10,29 € 512,29 € ali 60 x 10,29 € Najnižja cena: 470,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.342,00 € Akcijska cena:975,02 € Razrezana cena: 84 x 16,41 € 1.342,00 € ali 84 x 16,41 € Najnižja cena: 975,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 244,00 € Akcijska cena:176,56 € Razrezana cena: 12 x 16,63 € 244,00 € ali 12 x 16,63 € Najnižja cena: 176,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 963,80 € Akcijska cena:698,33 € Razrezana cena: 84 x 11,75 € 963,80 € ali 84 x 11,75 € Najnižja cena: 698,33€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.195,60 € Akcijska cena:1.001,38 € Razrezana cena: 84 x 16,85 € 1.195,60 € ali 84 x 16,85 € Najnižja cena: 1.001,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

