Monitor Samsung 27" G40B Odyssey G4, IPS, 1920x1080, 2x HDMI, DP, 240Hz
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 231,80 €.Prihranite 63,15 €(27%).Najnižja cena: 168,65€
168,65 €
Cena brez DDV : 138,24€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | Spletna stran proizvajalca |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1190680_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | G-Sync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 320/400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 1ms (GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | max 240 Hz |
| Število barv in barvni gamut | / |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 614.7 x 571.1 x 244.8 mm |
| Mere brez stojala | 614.7 x 376.6 x 85.4 mm |
| Teža | 5,3 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 169,99 € Akcijska cena:166,59 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 169,99 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 241,99 € Akcijska cena:237,15 € Razrezana cena: 24 x 11,58 € 241,99 € ali 24 x 11,58 € Najnižja cena: 237,15€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 508,73 € Akcijska cena:472,50 € Razrezana cena: 60 x 10,36 € 508,73 € ali 60 x 10,36 € Najnižja cena: 472,50€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.275,30 € Akcijska cena:1.752,41 € Razrezana cena: 84 x 28,56 € 2.275,30 € ali 84 x 28,56 € Najnižja cena: 1.752,41€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.464,00 € Akcijska cena:1.343,95 € Razrezana cena: 84 x 22,62 € 1.464,00 € ali 84 x 22,62 € Najnižja cena: 1.343,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,00 € Akcijska cena:320,18 € Razrezana cena: 36 x 10,83 € 349,00 € ali 36 x 10,83 € Najnižja cena: 320,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 164,70 € Akcijska cena:112,00 € Razrezana cena: 12 x 10,52 € 164,70 € ali 12 x 10,52 € Najnižja cena: 112,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 341,60 € Akcijska cena:271,43 € Razrezana cena: 24 x 13,24 € 341,60 € ali 24 x 13,24 € Najnižja cena: 271,43€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











