Monitor Samsung 43 M70F Smart M7, VA, 3840x2160, 2x HDMI, USB-C, Wi-Fi, BT
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 573,40 €.Prihranite 197,88 €(35%).Najnižja cena: 375,52€
375,52 €
Cena brez DDV : 307,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Samsung Smart Monitor M7 (LS43FM702UUXDU) združuje zmogljiv 43-palčni 4K UHD zaslon z naprednimi pametnimi funkcijami, zaradi katerih je veliko več kot običajen monitor. Z vgrajeno platformo Tizen ponuja dostop do priljubljenih aplikacij za pretakanje, kot so Netflix, Disney+ in YouTube, pa tudi do brezplačnega Samsung TV Plus, zato lahko uživate v filmih, serijah in glasbi brez potrebe po dodatnih napravah. Monitor je hkrati popolna delovna postaja – omogoča uporabo Microsoft 365 aplikacij, oddaljen dostop do računalnika ter funkcijo Multi View, s katero lahko na zaslonu prikažete več vsebin hkrati. Gaming Hub razširi njegovo uporabnost še na področje iger, saj omogoča igranje brez konzole ali računalnika, le z oblačnimi storitvami. Integracija z glasovnimi asistenti, kot sta Bixby in Alexa, ter podpora za SmartThings prinašata priročno upravljanje pametnega doma kar z zaslona. Poleg tega monitor podpira AirPlay in brezžični prikaz vsebin, s čimer enostavno povežete svoje mobilne naprave. S kombinacijo naprednih pametnih funkcij, vsestranske povezljivosti in elegantnega dizajna je Samsung Smart Monitor M7 popolna izbira za vse, ki želijo združiti delo, zabavo in pametno upravljanje v eni napravi.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2244073.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2244073_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 109,22 cm (43,0") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 20W |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, USB-C (65W), USB hub, Wi-Fi, BT |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 300 cd/㎡ |
| Kontrast | 5.000 : 1 (statično) |
| Odzivni čas | 4ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | Maks. 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1B |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 200x200 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 965,5 × 629,3 × 247,2 mm |
| Mere brez stojala | 965,5 × 559,8 × 25,7 mm |
| Teža | 10,6 kg |
| Dodatne informacije | Samsung Vision AI, Tizen |
| Priloženo | Kabel HDMI, daljinski upravljalnik |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 122,00 € Akcijska cena:102,77 € Razrezana cena: 6 x 18,98 € 122,00 € ali 6 x 18,98 € Najnižja cena: 102,77€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 209,99 € Akcijska cena:205,79 € Razrezana cena: 24 x 10,06 € 209,99 € ali 24 x 10,06 € Najnižja cena: 205,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 381,43 € Akcijska cena:354,28 € Razrezana cena: 36 x 11,98 € 381,43 € ali 36 x 11,98 € Najnižja cena: 354,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 299,99 € Akcijska cena:293,99 € Razrezana cena: 24 x 14,36 € 299,99 € ali 24 x 14,36 € Najnižja cena: 293,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 169,99 € Akcijska cena:166,59 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 169,99 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 189,99 € Akcijska cena:186,19 € Razrezana cena: 12 x 17,47 € 189,99 € ali 12 x 17,47 € Najnižja cena: 186,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 113,99 € Akcijska cena:111,71 € Razrezana cena: 12 x 10,52 € 113,99 € ali 12 x 10,52 € Najnižja cena: 111,71€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:447,98 € Razrezana cena: 48 x 11,81 € 549,00 € ali 48 x 11,81 € Najnižja cena: 447,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

