Monitor Samsung 49 G91F Odyssey G9 ukrivljen, VA, 5120x1440, 2x HDMI, DP, 144Hz
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 1.207,80 €.Prihranite 404,06 €(33%).Najnižja cena: 803,74€
803,74 €
Cena brez DDV : 658,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 5120 X 1440 |
Podroben opis
Samsung Odyssey G9 S49FG910 je 49-palčni ultra širok gaming monitor, zasnovan za igralce, ki iščejo popolno potopitev v igro. Zaslon ponuja izjemno ločljivost, hitro osveževalno frekvenco in napredne funkcije, ki zagotavljajo neprekosljivo igralno izkušnjo. Ultraširok zaslon 32:9: Zaslon z ločljivostjo DQHD (5120 x 1440) in 1000R ukrivljenostjo ponuja panoramski pogled, ki je enakovreden dvema 16:9 monitorjema.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2232057.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2232057_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 124,46 cm (49,0") |
| Ločljivost | 5120 x 1440 |
| Ločljivost dodatno | 32:9 DQHD |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1000R |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync Premium |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | Pro |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB Hub |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 2500:1 |
| Odzivni čas | 1ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178˚/178˚ |
| Hitrost osveževanja | Maks. 144Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1,07 B |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 1147.6 x 568.4 x 420.5 mm |
| Mere brez stojala | 1147.6 x 363.5 x 293.8 mm |
| Teža | 15,6 kg |
| Dodatne informacije | HDR10+ Gaming, VESA DisplayHDR 600 |
| Priloženo | Kabel DP |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 335,94 € Akcijska cena:308,40 € Razrezana cena: 36 x 10,42 € 335,94 € ali 36 x 10,42 € Najnižja cena: 308,40€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,40 € Akcijska cena:366,29 € Razrezana cena: 36 x 12,39 € 512,40 € ali 36 x 12,39 € Najnižja cena: 366,29€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 658,13 € Akcijska cena:604,16 € Razrezana cena: 84 x 10,17 € 658,13 € ali 84 x 10,17 € Najnižja cena: 604,16€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 439,20 € Akcijska cena:403,19 € Razrezana cena: 48 x 10,63 € 439,20 € ali 48 x 10,63 € Najnižja cena: 403,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 582,66 € Akcijska cena:541,18 € Razrezana cena: 72 x 10,24 € 582,66 € ali 72 x 10,24 € Najnižja cena: 541,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 280,60 € Akcijska cena:237,17 € Razrezana cena: 24 x 11,58 € 280,60 € ali 24 x 11,58 € Najnižja cena: 237,17€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 321,99 € Akcijska cena:315,55 € Razrezana cena: 36 x 10,69 € 321,99 € ali 36 x 10,69 € Najnižja cena: 315,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 





