Monitor Xiaomi A24i EU IPS, 1920x1080, HDMI, DP, 100Hz
Redna cena 99,00 €.Prihranite 5,12 €(5%).Najnižja cena: 93,88€
93,88 €
Cena brez DDV : 76,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Monitor Xiaomi A24i je popolna izbira za vse, ki iščete sodoben, zanesljiv in estetsko dovršen zaslon. S svojim 23,8-palčnim IPS zaslonom v Full HD ločljivosti ponuja živahne barve in široke vidne kote, kar zagotavlja udobno uporabo pri delu, učenju ali gledanju vsebin. Osveževanje s 100 Hz poskrbi za gladko premikanje slike brez zatikanja, zato bo vaše delo ali brskanje potekalo bolj tekoče in prijetno.
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1846166 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1846166.svg |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Namen monitorja dodatno | in domača raba |
| Priključki | HDMI in DisplayPort vhod |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250nits (cd/m2) |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 6 ms (typ) |
| Vidni kot | |
| Hitrost osveževanja | 100Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7M barv, 99% sRGB gamut |
| Nastavljivost zaslona | Nastavljiv naklon : –5° do 15° |
| VESA standard | 75 mm × 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 539,9 x 411,4 x 170 mm |
| Teža | 2,98 kg |
| Priloženo | 1 x HDMI kabel, 1 x napajalni kabel, 1 x dokumentacija |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 291,45 € Akcijska cena:267,55 € Razrezana cena: 24 x 13,09 € 291,45 € ali 24 x 13,09 € Najnižja cena: 267,55€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 158,60 € Akcijska cena:115,95 € Razrezana cena: 12 x 10,90 € 158,60 € ali 12 x 10,90 € Najnižja cena: 115,95€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 244,00 € Akcijska cena:176,56 € Razrezana cena: 12 x 16,63 € 244,00 € ali 12 x 16,63 € Najnižja cena: 176,56€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 89,99 € Akcijska cena:88,19 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 89,99 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 299,99 € Akcijska cena:293,99 € Razrezana cena: 24 x 14,36 € 299,99 € ali 24 x 14,36 € Najnižja cena: 293,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 299,30 € Akcijska cena:266,18 € Razrezana cena: 24 x 12,99 € 299,30 € ali 24 x 12,99 € Najnižja cena: 266,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 135,99 € Akcijska cena:133,27 € Razrezana cena: 12 x 12,50 € 135,99 € ali 12 x 12,50 € Najnižja cena: 133,27€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 








