Gorenje Grelnik vode - TEG10U
Redna cena 119,90 €.Prihranite 14,15 €(12%).Najnižja cena: 105,75€
105,75 €
Cena brez DDV : 86,68€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 03.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | GORENJE |
| Energijski razred | A |
Podroben opis
Tehnični podatki
| Vrsta izdelka | Grelnik vode |
| Energijski razred | A |
| Poraba električne energije v 24 urah | 2,48 kWh |
| Volumen | 9,9 l |
Namen
| Število odjemnih mest | 1 |
| Način vgradnje | Način vgradnje |
Priključne dimenzije
| Priključki na vodovodno omrežje | G3/8 |
Tehnične karakteristike
| Material kotla | Plastika |
| Regulacija temperature | Elektromehanska |
| Temperaturno območje | 15-75°C |
| Nastavitev proti zmrzovanju | Da |
| Signalna lučka - delovanje električnega grelca | Da |
| Stopnja zaščite ohišja | IP24 |
Električne lastnosti
| Število električnih grelcev | 1 |
| Priključna moč | 2.000 W |
Funkcionalne lastnosti
| Toplotne izgube (kWh/24)-vertikalna montaža | 0,4 kWh/24 |
Transportni podatki
| Mere (Š×V×G) | 31 × 45,4 × 26,5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 32 × 50 × 27,5 cm |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 304041 |
| EAN koda | 3830050383894 |
Energijska nalepka in podatkovna kartica
Sorodni izdelki
Redna cena: 99,90 € Akcijska cena:88,11 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 99,90 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 89,90 € Akcijska cena:58,70 € Razrezana cena: 6 x 10,87 € 89,90 € ali 6 x 10,87 € Najnižja cena: 58,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 319,90 € Akcijska cena:282,15 € Razrezana cena: 24 x 13,77 € 319,90 € ali 24 x 13,77 € Najnižja cena: 282,15€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 279,90 € Akcijska cena:246,87 € Razrezana cena: 24 x 12,06 € 279,90 € ali 24 x 12,06 € Najnižja cena: 246,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 169,90 € Akcijska cena:149,85 € Razrezana cena: 12 x 14,09 € 169,90 € ali 12 x 14,09 € Najnižja cena: 149,85€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 134,90 € Akcijska cena:118,98 € Razrezana cena: 12 x 11,18 € 134,90 € ali 12 x 11,18 € Najnižja cena: 118,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 179,90 € Akcijska cena:158,67 € Razrezana cena: 12 x 14,94 € 179,90 € ali 12 x 14,94 € Najnižja cena: 158,67€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 41,90 € Akcijska cena:29,30 € 41,90 € ali Najnižja cena: 29,30€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



