OLED TV QE48S90FAEXXH
Redna cena 1.449,00 €.Prihranite 445,61 €(31%).Najnižja cena: 1.003,39€
1.003,39 €
Cena brez DDV : 822,45€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Podroben opis
Potopite se v svet neverjetne kakovosti slike z Samsung OLED TV QE48S90FAEXXH. Ta eleganten 121 cm (48-palčni) televizor prinaša pravo OLED tehnologijo, ki ustvarja popolno črnino, neskončen kontrast in izjemno realistične barve. Vsak piksel se prižge samostojno, kar zagotavlja neprimerljivo natančnost in globino. Zmogljiv Nevronski kvantni procesor 4K in tehnologija Quantum HDR OLED optimizirata vsak prizor, kar vam omogoča, da vidite podrobnosti in barve, kot so bile mišljene. Ne glede na to, ali gledate filme, igrate igre z visoko hitrostjo sličic ali pretakate najljubše vsebine, boste uživali v kristalno čisti sliki in tekočem delovanju. Object Tracking Sound Lite (OTS Lite) zagotavlja dinamičen zvok, ki se premika z dogajanjem na zaslonu, medtem ko izjemno tanek dizajn in napredne pametne funkcije zaokrožujejo to vrhunsko televizijsko izkušnjo.
Podrobno o izdelku:
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe48s90faexxh-energylabel.pdf |
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe48s90faexxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 121 cm (48") |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | do 144Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | OLED HDR |
| Dodatne TV lastnosti | Auto HDR Remastering pro,Ultra Viewing Angle,Real Depth Enhancer |
| Sistem zvočnikov | 2.1CH |
| Zvok | 40W |
| Zvok dodatno | Q-Symphony, OTS Lite, Dolby Atmos, 360 Audio |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | Wi-Fi 5, BT 5.3 |
| Priključki | 4 x HDMI, 2 x USB-A, 1 x Ethernet |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2560E (EU 5 country)(XU,ZT +TM1240A), TM2360E(except 5 country) |
| Teža | 11.9 kg (s stojalom), 10.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1069.3 x 685.9 x 265.2 mm |
| Mere brez stojala | 1069.3 x 619.9 x 39.6 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | GRAPHITE BLACK |
| VESA standard | 300 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Sorodni izdelki
Redna cena: 2.099,00 € Akcijska cena:1.679,20 € Razrezana cena: 84 x 27,37 € 2.099,00 € ali 84 x 27,37 € Najnižja cena: 1.679,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,90 € Akcijska cena:542,85 € Razrezana cena: 72 x 10,28 € 549,90 € ali 72 x 10,28 € Najnižja cena: 542,85€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 849,00 € Akcijska cena:679,20 € Razrezana cena: 84 x 11,43 € 849,00 € ali 84 x 11,43 € Najnižja cena: 679,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 799,91 € Akcijska cena:786,61 € Razrezana cena: 84 x 13,25 € 799,91 € ali 84 x 13,25 € Najnižja cena: 786,61€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:702,07 € Razrezana cena: 84 x 11,82 €
702,07 €
ali 84 x 11,82 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:1.003,39 € Razrezana cena: 84 x 16,88 €
1.003,39 €
ali 84 x 16,88 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena:551,42 € Razrezana cena: 72 x 10,43 €
551,42 €
ali 72 x 10,43 €
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.699,00 € Akcijska cena:2.159,20 € Razrezana cena: 84 x 35,19 € 2.699,00 € ali 84 x 35,19 € Najnižja cena: 2.159,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









