OLED TV QE48S90FAEXXH
Brezplačna dostava
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
QE48S90FAEXXH
SAMSUNG
Televizorji
Novo
24M
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
Diagonala zaslona121 cm (48")
Ločljivost zaslona3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslonaOLED
Smart TVTizen
Osveževanje zaslona100Hz
Osveževanje zaslona dodatnodo 144Hz
HDRDA
HDR dodatnoOLED HDR
Dodatne TV lastnostiAuto HDR Remastering pro,Ultra Viewing Angle,Real Depth Enhancer
Sistem zvočnikov2.1CH
Zvok40W
Zvok dodatnoQ-Symphony, OTS Lite, Dolby Atmos, 360 Audio
ProcesorNQ4 AI Gen3 Processor
PovezaveWi-Fi 5, BT 5.3
Priključki4 x HDMI, 2 x USB-A, 1 x Ethernet
SprejemnikDVB-T2CS2 x 2
Teža11.9 kg (s stojalom), 10.6 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G)1069.3 x 685.9 x 265.2 mm
Mere brez stojala1069.3 x 619.9 x 39.6 mm
Energetski razredG
BarvaGRAPHITE BLACK
VESA standard300 x 200 mm