QLED Haier H55S80FUX
Brezplačna dostava
440,93
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Haier
Televizorji
Novo
24M
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139,7 cm (55,0")
Podroben opis
Vstopite v svet vrhunskih vizualnih doživetij s televizorjem Haier H55S80FUX serije S80 in dvignite domačo zabavo na višjo raven. Televizor združuje 4K ločljivost ter napredno QLED tehnologijo, ki omogoča prikaz skoraj milijarde barv, HDR poskrbi za visok kontrast in dobro vidnost tudi pri močni svetlobi, frekvenca 60 Hz in tehnologija VRR pa zagotavljata gladko sliko brez trzanja – idealno za filme, šport in igre. Za pristno zvočno izkušnjo skrbijo Dolby Audio in dbx-TV, ki ustvarijo čist ter prostorski zvok. Z Google TV dobite pametna priporočila in dostop do aplikacij, širok nabor priključkov (4× HDMI 2.1, 2× USB) ter Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 in Google Assistant pa omogočajo hitro povezovanje in udobno upravljanje.
Podrobno o izdelku:
Diagonala zaslona139 cm (55'')
Ločljivost zaslona3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslonaQLED
Smart TVGoogle TV
Osveževanje zaslona60Hz
HDRDA
Sistem zvočnikov2* 10W + 2*12W Speaker
ZvokDolby Audio in DBX-TV
PovezaveWi-Fi 5, Bluetooth 5.1
Priključki4× HDMI 2.1, 2× USB
Teža10,5kg
Mere (Š x V x G)1226 x 758,4 x 277,2 mm