Samsung 4K LED TV UE43U8072FUXXH
Brezplačna dostava
280,23
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
UE43U8072FUXXH
SAMSUNG
Televizorji
Novo
24M
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka SAMSUNG
Diagonala zaslona 109,0 cm (43,0")
Barva črna
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
Diagonala zaslona108 cm (43'')
Ločljivost zaslona3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslonaLED LCD
Smart TVTizen
Osveževanje zaslona50Hz
HDRDA
HDR dodatnoHDR, HDR 10+
Dodatne TV lastnostiFilmmaker Mode, UHD Dimming, 4K Upscaling, Mega Contrast
Sistem zvočnikov20W, 2CH
ZvokOTS Lite, Q-Symphony
ProcesorCrystal Processor 4K
PovezaveBT5.3, WiFi5
Priključki3x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN)
SprejemnikDVB-T2C
Daljinski upravljalnikTM1240A
Teža6.6 kg (s stojalom), 6.4 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G)957.8 x 609 x 157 mm
Mere brez stojala957.8 x 558.8 x 76.3 mm
Energetski razredG
Barvačrna
VESA standard200 x 200 mm