Samsung Frame TV QE65LS03HWUXXH
Brezplačna dostava
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
QE65LS03HWUXXH
SAMSUNG
Televizorji
Novo
24M
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka SAMSUNG
Diagonala zaslona 165 cm (65")
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
Diagonala zaslona165 cm (65'')
Ločljivost zaslona3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslonaQLED
Smart TVTizen
Osveževanje zaslona144 Hz
Osveževanje zaslona dodatno(100 Hz Native)
HDRDA
HDR dodatnoNeo Quantum HDR, HDR10+, HLG
Dodatne TV lastnostiFreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 144Hz, Gaming Hub
Sistem zvočnikov2.0.2CH (40W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony
ZvokAdaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro
ProcesorNQ4 AI Gen3 Processor
PovezaveWi-Fi Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Priključki5 x HDMI (4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4/5)), 2 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite