Monitor LG 27" 27GS85Q-B UltraGear, IPS, 2560x1440, 2x HDMI, DP, 200Hz
Blagovna znamka: LG
Redna cena 366,00 €.Prihranite 69,54 €(19%).Najnižja cena: 296,46€
296,46 €
Cena brez DDV : 243,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | LG |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
Podroben opis
LG UltraGear™ 27GS85Q-B.AEU je vrhunski 27-palčni gaming monitor, zasnovan za igralce, ki iščejo izjemno hitrost, kakovost slike in široko združljivost z najnovejšimi napravami. Zaslon z ločljivostjo QHD (2560 x 1440) in Nano IPS tehnologijo zagotavlja širok barvni razpon DCI-P3 98 % ter izjemno natančnost barv, kar omogoča realistično in dinamično vizualno izkušnjo. Njegova osveževalna hitrost 180 Hz (do 200 Hz z overclockingom) in odzivni čas 1 ms (GtG) zagotavljata izjemno gladko igranje brez zamegljenosti, idealno za hitre akcijske igre. Poleg tega podpira tehnologiji NVIDIA® G-SYNC® in AMD FreeSync™, kar preprečuje trganje slike in omogoča brezskrbno igranje. Monitor ponuja tudi DisplayHDR™ 400, ki prinaša globoke črne odtenke in svetle poudarke za dinamično sliko. Zaslon je zasnovan za dolgotrajno uporabo, saj tehnologija zagotavlja dolgo življenjsko dobo brez tveganja za zapečatenje slike. Ergonomsko stojalo omogoča prilagoditev nagiba, višine in vrtenja, da prilagodite monitor svoji idealni poziciji. Monitor je združljiv z VESA 100x100 montažo, kar omogoča enostavno montažo na steno ali prilagodljive nosilce. LG UltraGear™ 27GS85Q-B.AEU je idealen za igralce, ki iščejo vrhunsko kakovost slike, hitro odzivnost in široko združljivost z najnovejšimi napravami.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://www.lg.com/hr/monitori/lg-27gp850-b |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1975987_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | G-Sync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB Hub |
| Tip matrike | IPS |
| Tip matrike dodatno | Nano IPS |
| Svetilnost | typ.: 400 cd/m², min.: 320 cd/m² |
| Kontrast | typ.: 1000:1, min.: 700:1 |
| Odzivni čas | 1ms (GtG at Faster) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178º (R/L), 178º (U/D) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 200Hz |
| Število barv in barvni gamut | DCI-P3 98% (CIE1976) |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 613.5 x 577.7 x 253.7 mm |
| Mere brez stojala | 613.5 x 371.6 x 51.3 mm |
| Teža | 6,2 kg |
| Dodatne informacije | DisplayHDR™ 400 |
| Priloženo | Kabel HDMI, DP, USB A-B |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 207,40 € Akcijska cena:166,02 € Razrezana cena: 12 x 15,60 € 207,40 € ali 12 x 15,60 € Najnižja cena: 166,02€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,00 € Akcijska cena:93,88 € Razrezana cena: 6 x 17,32 € 99,00 € ali 6 x 17,32 € Najnižja cena: 93,88€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 279,99 € Akcijska cena:274,39 € Razrezana cena: 24 x 13,38 € 279,99 € ali 24 x 13,38 € Najnižja cena: 274,39€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 135,99 € Akcijska cena:133,27 € Razrezana cena: 12 x 12,50 € 135,99 € ali 12 x 12,50 € Najnižja cena: 133,27€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 451,40 € Akcijska cena:289,87 € Razrezana cena: 24 x 14,17 € 451,40 € ali 24 x 14,17 € Najnižja cena: 289,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 591,92 € Akcijska cena:549,77 € Razrezana cena: 72 x 10,41 € 591,92 € ali 72 x 10,41 € Najnižja cena: 549,77€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 573,40 € Akcijska cena:375,52 € Razrezana cena: 36 x 12,73 € 573,40 € ali 36 x 12,73 € Najnižja cena: 375,52€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.195,60 € Akcijska cena:1.001,38 € Razrezana cena: 84 x 16,85 € 1.195,60 € ali 84 x 16,85 € Najnižja cena: 1.001,38€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 







