Monitor Samsung 24" S40GD S4, IPS, 1920x1080, 2x HDMI, DP, USB
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 146,40 €.Prihranite 41,65 €(28%).Najnižja cena: 104,75€
104,75 €
Cena brez DDV : 85,86€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2109453.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2109453_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 60,96 cm (24,0") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB hub |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178° (V) / 178° (N) |
| Hitrost osveževanja | Maks. 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 16,7 M |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | C |
| Mere (Š x V x G) | 540.7 x 497.7 x 219.0 mm |
| Mere brez stojala | 540.7 x 320.4 x 39.8 mm |
| Teža | 3,5 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 36 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 209,99 € Akcijska cena:205,79 € Razrezana cena: 24 x 10,06 € 209,99 € ali 24 x 10,06 € Najnižja cena: 205,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 89,99 € Akcijska cena:88,19 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 89,99 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 366,00 € Akcijska cena:296,46 € Razrezana cena: 36 x 10,02 € 366,00 € ali 36 x 10,02 € Najnižja cena: 296,46€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 244,00 € Akcijska cena:187,10 € Razrezana cena: 12 x 17,57 € 244,00 € ali 12 x 17,57 € Najnižja cena: 187,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 109,99 € Akcijska cena:107,79 € Razrezana cena: 12 x 10,15 € 109,99 € ali 12 x 10,15 € Najnižja cena: 107,79€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 1.000,40 € Akcijska cena:803,74 € Razrezana cena: 84 x 13,53 € 1.000,40 € ali 84 x 13,53 € Najnižja cena: 803,74€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 150,99 € Akcijska cena:147,97 € Razrezana cena: 12 x 13,90 € 150,99 € ali 12 x 13,90 € Najnižja cena: 147,97€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 349,00 € Akcijska cena:320,18 € Razrezana cena: 36 x 10,83 € 349,00 € ali 36 x 10,83 € Najnižja cena: 320,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 

