Monitor Samsung 27" S70D ViewFinity S7, IPS, 3840x2160, HDMI, DP
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 225,70 €.Prihranite 43,87 €(19%).Najnižja cena: 181,83€
181,83 €
Cena brez DDV : 149,04€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1965511_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | HDMI, DP |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 350 cd/㎡ |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | Do 60Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 612.9 x 473.2 x 180 mm |
| Mere brez stojala | 612.9 x 367.7 x 41.6 mm |
| Teža | 5 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 329,40 € Akcijska cena:231,90 € Razrezana cena: 24 x 11,33 € 329,40 € ali 24 x 11,33 € Najnižja cena: 231,90€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 744,20 € Akcijska cena:513,86 € Razrezana cena: 60 x 11,26 € 744,20 € ali 60 x 11,26 € Najnižja cena: 513,86€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 195,20 € Akcijska cena:158,11 € Razrezana cena: 12 x 14,84 € 195,20 € ali 12 x 14,84 € Najnižja cena: 158,11€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 139,99 € Akcijska cena:137,19 € Razrezana cena: 12 x 12,87 € 139,99 € ali 12 x 12,87 € Najnižja cena: 137,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 401,99 € Akcijska cena:369,03 € Razrezana cena: 36 x 12,49 € 401,99 € ali 36 x 12,49 € Najnižja cena: 369,03€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 134,20 € Akcijska cena:88,28 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 134,20 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 189,99 € Akcijska cena:186,19 € Razrezana cena: 12 x 17,47 € 189,99 € ali 12 x 17,47 € Najnižja cena: 186,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 871,65 € Akcijska cena:800,18 € Razrezana cena: 84 x 13,47 € 871,65 € ali 84 x 13,47 € Najnižja cena: 800,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 











