Monitor Samsung 32" S70D ViewFinity S7, VA, 3840x2160, HDMI, DP
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 305,00 €.Prihranite 83,64 €(27%).Najnižja cena: 221,36€
221,36 €
Cena brez DDV : 181,44€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1965514_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | HDMI, DP, izhod za slušalke |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1(tip.) |
| Odzivni čas | 5 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | Maks 60Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks 1.07B |
| Nastavljivost zaslona | Nagib |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 713.9 x 501.6 x 180 mm |
| Mere brez stojala | 713.9 x 424.7 x 41.8 mm |
| Teža | 5,9 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Priloženo | Kabel HDMI |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 427,00 € Akcijska cena:252,98 € Razrezana cena: 24 x 12,36 € 427,00 € ali 24 x 12,36 € Najnižja cena: 252,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 244,00 € Akcijska cena:187,10 € Razrezana cena: 12 x 17,57 € 244,00 € ali 12 x 17,57 € Najnižja cena: 187,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 299,45 € Akcijska cena:274,89 € Razrezana cena: 24 x 13,43 € 299,45 € ali 24 x 13,43 € Najnižja cena: 274,89€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 129,72 € Akcijska cena:119,08 € Razrezana cena: 12 x 11,18 € 129,72 € ali 12 x 11,18 € Najnižja cena: 119,08€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 169,99 € Akcijska cena:166,59 € Razrezana cena: 12 x 15,69 € 169,99 € ali 12 x 15,69 € Najnižja cena: 166,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 695,06 € Akcijska cena:645,57 € Razrezana cena: 84 x 10,87 € 695,06 € ali 84 x 10,87 € Najnižja cena: 645,57€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 









