Monitor Xiaomi G27Qi EU 2K gaming, IPS, 2560x1440, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Redna cena 229,00 €.Prihranite 37,95 €(17%).Najnižja cena: 191,05€
191,05 €
Cena brez DDV : 156,60€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
Podroben opis
Xiaomi 2K Gaming Monitor G27Qi – vrhunska izbira za igre in delo Xiaomi G27Qi je 27-palčni monitor z ločljivostjo 2560 x 1440, ki zagotavlja ostro in barvno natančno sliko. Njegova IPS tehnologija omogoča širok vidni kot (178°), 95 % DCI-P3 pa poskrbi za bogate barve. Za gladko igranje skrbi 180 Hz hitrost osveževanja in 1 ms odzivni čas (GTG), FreeSync pa preprečuje trganje slike. TÜV certifikat Low Blue Light zmanjšuje obremenitev oči, DC zatemnjevanje pa odpravlja utripanje zaslona. Monitor ponuja prilagodljivo stojalo in podporo za stensko montažo, za povezljivost pa sta na voljo dva DP1.4 in dva HDMI2.0 vhoda. G27Qi združuje zmogljivost, udobje in vrhunsko sliko – odlična izbira za ljubitelje iger in profesionalce.
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1522516 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1522516.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | razmerje 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | 2x HDMI 2.0, 2x DP 1.4, 1x AUX |
| Priključki dodatno | |
| Tip matrike | QHD |
| Tip matrike dodatno | |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Svetilnost dodatno | |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kontrast dodatno | |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Odzivni čas dodatno | |
| Velikost pike | 0,2331 mm (V) x 0,2331 mm (V) |
| Velikost pike dodatno | |
| Vidni kot | 178° |
| Vidni kot dodatno | |
| Hitrost osveževanja | 180 Hz |
| Hitrost osveževanja dodatno | |
| Število barv in barvni gamut | 95 % DCI-P3 in 100 % sRGB |
| Število barv in barvni gamut dodatno | |
| Nastavljivost zaslona | Nastavljiv naklon: naprej 5°±2/nazaj 15°±2 |
| Nastavljivost zaslona dodatno | |
| VESA standard | 75mm x 75mm |
| VESA standard dodatno | |
| Barva | Črna |
| Barva dodatno | |
| Energijski razred | F |
| Energijski razred dodatno | |
| Mere (Š x V x G) | 612,5 x 170,7 x 453,0 mm |
| Mere brez stojala | |
| Teža | 4,3KG |
| Priloženo | 1 x DP kabel, 1 x napajalnik, 1 x podstavek (vključno s stojalom), 1x komplet vijakov, 1x uporabniški priročnik |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 231,80 € Akcijska cena:181,83 € Razrezana cena: 12 x 17,10 € 231,80 € ali 12 x 17,10 € Najnižja cena: 181,83€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 269,89 € Akcijska cena:257,87 € Razrezana cena: 24 x 12,60 € 269,89 € ali 24 x 12,60 € Najnižja cena: 257,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 561,20 € Akcijska cena:401,87 € Razrezana cena: 48 x 10,60 € 561,20 € ali 48 x 10,60 € Najnižja cena: 401,87€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,29 € Akcijska cena:470,28 € Razrezana cena: 60 x 10,29 € 512,29 € ali 60 x 10,29 € Najnižja cena: 470,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 662,95 € Akcijska cena:608,59 € Razrezana cena: 84 x 10,25 € 662,95 € ali 84 x 10,25 € Najnižja cena: 608,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 606,78 € Akcijska cena:563,58 € Razrezana cena: 72 x 10,68 € 606,78 € ali 72 x 10,68 € Najnižja cena: 563,58€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 134,20 € Akcijska cena:88,28 € Razrezana cena: 6 x 16,21 € 134,20 € ali 6 x 16,21 € Najnižja cena: 88,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 








