Monitor Xiaomi A27Qi EU 2K 2026 IPS, 2560x1440, 120Hz, 6 ms
Redna cena 179,00 €.Prihranite 27,48 €(15%).Najnižja cena: 151,52€
151,52 €
Cena brez DDV : 124,20€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Barva | črna |
Podroben opis
Monitor Xiaomi A27Qi EU je popoln spremljevalec za delo in zabavo saj nudi 27-palčni IPS zaslon z visoko ločljivostjo QHD, ki zagotavlja ostrino živahne barve in široke kote gledanja. S svojo široko paleto barvnih gamutov prikazuje realistične in živahne barve primeren za vse ki želijo kakovostno vizualno izkušnjo. Xiaomi A27Qi EU je kompakten in praktičen poleg tega pa je zasnova elegantna kar se odlično zlije s katerim koli prostorom. Ta monitor združuje zmogljivost, obliko in uporabnost zato je odličen nakup za vsakogar ki želi kakovosten zaslon za vsakodnevno rabo.
Podrobno o izdelku:
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2482510 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2482510.svg |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Namen monitorja dodatno | in domača raba |
| Priključki | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x AUX |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1300:1 |
| Odzivni čas | 6 ms (odzivni čas GTG) |
| Vidni kot | 178° |
| Hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona; 95 % DCI-P3 100 % sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nastavljiv naklon: -5° do +15° |
| VESA standard | 75mm x 75mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | E |
| Mere (Š x V x G) | 612,94 × 169,8 × 476,7 mm |
| Teža | 3,9 kg |
| Priloženo | 1x zaslon, 1x podstavek (vključno s stojalom), 1x komplet vijakov, 1x HDMI kabel, 1x napajalnik, 1x uporabniški priročnik |
| Garancija v mesecih | 12 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 69,99 € Akcijska cena:68,59 € Razrezana cena: 6 x 12,71 € 69,99 € ali 6 x 12,71 € Najnižja cena: 68,59€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 135,99 € Akcijska cena:133,27 € Razrezana cena: 12 x 12,50 € 135,99 € ali 12 x 12,50 € Najnižja cena: 133,27€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,29 € Akcijska cena:470,28 € Razrezana cena: 60 x 10,29 € 512,29 € ali 60 x 10,29 € Najnižja cena: 470,28€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,00 € Akcijska cena:447,98 € Razrezana cena: 48 x 11,81 € 549,00 € ali 48 x 11,81 € Najnižja cena: 447,98€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 299,30 € Akcijska cena:266,18 € Razrezana cena: 24 x 12,99 € 299,30 € ali 24 x 12,99 € Najnižja cena: 266,18€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 549,27 € Akcijska cena:504,23 € Razrezana cena: 60 x 11,04 € 549,27 € ali 60 x 11,04 € Najnižja cena: 504,23€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 386,79 € Akcijska cena:359,24 € Razrezana cena: 36 x 12,15 € 386,79 € ali 36 x 12,15 € Najnižja cena: 359,24€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 2.000,80 € Akcijska cena:1.836,73 € Razrezana cena: 84 x 29,94 € 2.000,80 € ali 84 x 29,94 € Najnižja cena: 1.799,49€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 



