Monitor Samsung 49" OLED G95SD Odyssey G9 ukrivljen, 5120x1440, HDMI, DP, Micro HDMI,USB,240Hz
Blagovna znamka: SAMSUNG
Redna cena 1.586,00 €.Prihranite 386,98 €(24%).Najnižja cena: 1.199,02€
1.199,02 €
Cena brez DDV : 982,80€
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Ločljivost zaslona | 5120 X 1440 |
Podroben opis
Povečajte svojo igralno zmogljivost z Samsung Odyssey G9 S49DG950 — vrhunskim 49-palčnim ukrivljenim ultrawide monitorjem, ki združuje osupljivo ločljivost, visoko frekvenco osveževanja in napredno tehnologijo za brezhibno igralno izkušnjo. Zasnovan je za profesionalne igralce in zahtevne uporabnike, ki iščejo največ od svojega monitorja — od izjemne slike in hitrosti do ergonomskega dizajna.
Podrobno o izdelku:
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2010514.pdf |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2010514_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 124,46 cm (49,0") |
| Ločljivost | 5120 x 1440 |
| Ločljivost dodatno | 32:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | 10W |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1800R |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync Premium |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | Pro |
| Namen monitorja | Gaming |
| Priključki | HDMI, DP, Micro HDMI, USB-C, BT, Wi-Fi |
| Tip matrike | OLED |
| Svetilnost | 250 cd/㎡ |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Odzivni čas | 0.03ms(GTG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178˚/178˚ |
| Hitrost osveževanja | Maks. 240Hz |
| Število barv in barvni gamut | Maks. 1B |
| Število barv in barvni gamut dodatno | 99% (CIE1976) |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib |
| VESA standard | 100x100 |
| Barva | Srebrna |
| Energijski razred | G |
| Mere (Š x V x G) | 1194.7 x 529.3 x 236.9 mm |
| Mere brez stojala | 1194.7 x 365.0 x 180.8 mm |
| Teža | 12,6 kg |
| Dodatne informacije | SmartThings Hub, HDR10+ |
| Priloženo | Kabel DP, USB C-A, daljinski upravljalnik |
| Garancija v mesecih | 24 |
Sorodni izdelki
Redna cena: 139,99 € Akcijska cena:137,19 € Razrezana cena: 12 x 12,87 € 139,99 € ali 12 x 12,87 € Najnižja cena: 137,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 291,87 € Akcijska cena:271,10 € Razrezana cena: 24 x 13,24 € 291,87 € ali 24 x 13,24 € Najnižja cena: 271,10€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 512,40 € Akcijska cena:366,29 € Razrezana cena: 36 x 12,39 € 512,40 € ali 36 x 12,39 € Najnižja cena: 366,29€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 219,60 € Akcijska cena:164,70 € Razrezana cena: 12 x 15,50 € 219,60 € ali 12 x 15,50 € Najnižja cena: 164,70€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 439,20 € Akcijska cena:403,19 € Razrezana cena: 48 x 10,63 € 439,20 € ali 48 x 10,63 € Najnižja cena: 403,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 99,99 € Akcijska cena:97,99 € Razrezana cena: 6 x 18,05 € 99,99 € ali 6 x 18,05 € Najnižja cena: 97,99€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 225,70 € Akcijska cena:179,19 € Razrezana cena: 12 x 16,82 € 225,70 € ali 12 x 16,82 € Najnižja cena: 179,19€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico Redna cena: 256,20 € Akcijska cena:195,00 € Razrezana cena: 12 x 18,32 € 256,20 € ali 12 x 18,32 € Najnižja cena: 195,00€
Na zalogi pri dobavitelju
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico
Preveri najnižjo ceno Dodaj v košarico 





